sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Čo je BOLERO


Bolero je originálny a široko použiteľný nealkoholický nápoj vo forme sypkého prášku, ktorý sa jednoducho len rozmieša vo vode. Môžeš tak nahradiť kupované ochutené sýtené nápoje za rôzne príchute nápojov. U nás nájdeš veľké množstvo príchutí týchto nápojov. Nápoje Bolero boli vyrobené bez umelých farbív, dochucovadiel alebo konzervačných látok.

Bolero je vhodné pre celú rodinu, športovcov alebo pri rôznych diétach a štýloch stravovania, ako je napríklad LowCarb a pod.

Návod pri 9 gramovom sáčku hovorí, že je potrebné ho zmiešať s 1,5 l vody. Podľa skúseností odporúčame riediť s väčším množstvom vody. Z jedného sáčku tak pripravíte aj 4 l nápoja, ktorý nebude taký sladký a bude oveľa chutnejší. Cena jedného litra výsledného nápoja potom vyjde na jednotky centov.

TIPY, kde všade je možné Bolero použiť

Bolero je nápoj v prášku, ktorý je:

Odporúčanie: Bolero výrazne sladí a ochucuje, preto ho miešajte naopak. Vodu nalejeme do džbánu a Bolero opatrne prisypeme a zamiešame. Vyskúšame a akonáhle docielime ideálnu sladkosť nápoja, Bolero už nepridávame.

Časté otázky:

Otázka: Bolero obsahuje Stéviu. Zanecháva takú tú nepríjemnú pachuť v ústach, ako je u Stévie známe?
Odpoveď: Nie! Sladidlá sú zložené tak skvele, že Stévia nezanecháva pachuť. Bolero si tak môže dopriať aj ten, ktorý Stéviu nemá rád.

Otázka: Obsahuje Bolero sacharidy / cukor / lepok / laktózu?
Odpoveď: Bolero nápoje neobsahujú cukor, sacharidy, lepok, laktózu, umelé farbivá a konzervanty. Môžu ich piť ako ľudia pri LowCarb, Keto strave alebo diabetici.

Otázka: Obsahuje Bolero umelé farbivá / príchute?
Odpoveď: Všetky Bolero sú vyrobené iba z prírodných príchutí a farbív.

Otázka: Môžu naše produkty piť tehotné ženy?
Odpoveď: Áno! Bolero obsahuje prírodné zložky a je vhodné na pitie tehotným aj dojčiacim ženám. Okrem Bolero Energy , ktorý sa neodporúča kvôli obsahu kofeínu.

Otázka: Môžu deti Bolero piť?
Odpoveď: Áno! Rovnako ako v prípade tehotných žien obsahuje Bolero iba prírodné zložky a je vhodné na pitie pre deti. Okrem Bolero Energy, ktorý sa neodporúča pre deti kvôli obsahu kofeínu.

Otázka: Škodí vaše výrobky vášmu zdraviu?
Odpoveď: Naše produkty prešli radom testov a boli schválené pre trh, sú schválené GIS Všetky prísady v BOLERO nepôsobia na človeka negatívne ani pri užívaní pár sáčkov denne.

Nápoje v prášku BOLERO sú novou dimenziou hydratácie.

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.