sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

CéBéDé RELAX, 25%, éterický olej, 10 ml

Kód: 59-CEBEDE9942
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Extra silný 25% CéBéDé olej s vyššou koncentráciou kanabinoidov.Toto CéBéDé bolo extrahované najšetrnejšie a najefektívnejšie metódou superkritickej extrakcie CO2, pri ktorej sa zachovávajú všetky prospešné kanabinoidy a ďalšie prírodné látky.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
32.56 EUR
27.13 EUR bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
59-CEBEDE9942
EAN:
8594190020822
Popis CéBéDé RELAX, 25%, éterický olej, 10 ml

CéBéDé RELAX, 25%, éterický olej, 10 ml

Veľmi potentný celospektrálny CéBéDé olej, ktorý obsahuje aj množstvo ďalších prospešných kanabinoidov a terpénov. BrainMax CéBéDé Relax je čisto prírodným produktom , u ktorého bola pri výrobe dosiahnutá výnimočná kombinácia kanabinoidov a terpénov pre zosilnenie pozitívnych prínosov na ľudský organizmus.

Vedci po celom svete skúmajú mechanizmus účinku kanabinoidov (CéBéDé). Vďaka mnohoročnému výskumu už existuje mnoho štúdií potvrdzujúcich pozitívne účinky CéBéDé , ktoré sú realizované prostredníctvom pôsobenia na náš endokanabinoidný systém. Endokanabiodný systém je bunková sieť receptorov v našom tele zodpovedná za reguláciu a rovnováhu v našom tele .

cebede-relax-infografika-brainmarket-2-sk
 

Bez psychotropného účinku! Berieme z rastlín len to najlepšie!

Pri aromaterapii sa nemusíte báť psychotropného účinku známeho u neslávne najznámejšieho kanabinoidu TéHáCé. Kanabinoidy CéBéDé alebo CéBéGé na telo a psychiku nepôsobia omamne. Počas aromaterapie nepocítite nežiaduce zmeny stavu vedomia a nemusíte sa báť zasadnúť za volant alebo policajné kontroly.

Ako CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky . Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvorí náš endokanabinoidný systém (ES).

infografika endokanabinoidny systém

 

 

 

Terpény

b-Caryophyllene , Limonene , Myrcene , Linalool , a-Pinene , a-Bisabolol

Terpény, čiže vonné silice sú látky vylučované kvetmi konope, ktoré pomáhajú zvýšiť vstrebateľnosť CéBéDé a tým zvyšujú jeho terapeutické účinky . Spolu s CéBéDé teda majú synergický účinok. 

Základné vlastnosti

 • Organické a vegan ingrediencie.
 • Produkt vyrobený v EÚ.
 • Formulácia kanabinoidov a terapeutických terpénov pre maximálny účinok na telo i myseľ.
 • Extrahované najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2.
 • Obsahuje aj ďalšie kanabinoidy ako CéBéNCéBéVéCéBéGéflavonoidy a fenoly.
 

Balenie10 ml = 250 kvapiek, 1 kvapka = 10 mg CéBéDé.

Upozornenie: Oleje sú určené pre aromaterapiu. 

Balenie
10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah tejHáCej je do 0,15%. Zákonný limit pre CéBéDé produkty je 1%. Po aromaterapii je možné bez obmedzenia riadiť motorové vozidlá. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je konopný.
 
Upozornenie: Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné sa aromaterapii vyhnúť. Štúdia z roku 2018 z Americkej akadémie pediatrie varovala ženy, aby sa počas tehotenstva vyhýbali marihuane v dôsledku potenciálnych rizík pre vývoj dieťaťa. Hoci sa štúdia zamerala na psychoaktívnu látku TéHáCé, nie je známe, akým spôsobom ovplyvňuje CéBéDé zdravie plodu, a preto bude lepšie, keď CéBéDé ponecháte na dobu po pôrode. (Presnejšie po ukončení dojčenia). CéBéDé inhibuje enzým zvaný cytochróm P450 (CYP450), ktorý určité lieky používajú na metabolizáciu. Interferenciou s CYP450 môže CéBéDé buď zvýšiť toxicitu, alebo naopak znížiť účinnosť týchto liekov. Ďalšími liekmi, s ktorými sa dá pri súbežnom užívaní očakávať nezvyčajná reakcia, a mali by ste užívanie CéBéDé vopred konzultovať s lekárom sú:
 • Lieky proti arytmii ako chinidín.
 • Antikonvulzíva -Tegretol (karbamazepín) a Trileptal (oxkarbazepín).
 • Antimykotiká – Nizoral (ketoconazol) a Vfend (voriconazol).
 • Antipsychotiká – Orap (pimozid).
 • Atypické antidepresíva – Remeron (mirtazapín).
 • Benzodiazepínové sedatíva – Klonopín (clonazepam) a Halcion (triazolam).
 • Imunosupresívne lieky – Sandimmune (cyklosporín).
 • Makrolidové antibiotiká – klaritromycín a telitromycín.
 • Lieky na liečbu migrény – Ergomar (ergotamín).
 • Opioidné lieky proti bolesti – Duragesic (fentanyl) a alfentanil.
 • Lieky na liečbu tuberkulózy na báze rifampínu.
Pokiaľ tieto lieky užívate, neznamená to, že by ste sa museli aromaterapie vzdať. Mnohé z týchto interakcií sú mierne a nevyžadujú úpravu liečby.
Veľakrát iba stačí niekoľkohodinový rozostup od dávky lieku.

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Prevoz a prenášanie CéBéDé: Tým, že je olej zo CéBéDé mastný, môže sa stať, že pokiaľ sa fľaštička so CéBéDé neprenáša v krabičke, olej na fľaštičke môže závit uvoľniť a to zapríčiní, že sa závit ľahko otočí a fľaštička môže tiecť. Preto je nutné prenášať CéBéDé vždy v pôvodnej krabičke. Krabička je robená na mieru, takže sa v nej fľaštička sa CéBéDé nepohne a tým pádom neodskrutkuje. Obal prosím recyklujte.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR