sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

CéBéDé ULTRA, 30%, éterický olej, 10 ml

Kód: 59-CEBEDE9950
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Ultra silný 30% CéBéDé olej s veľmi vysokou koncentráciou kanabinoidov.Toto CéBéDé bolo extrahované najšetrnejšie a najefektívnejšie metódou superkritickej extrakcie CO2, pri ktorej sa zachovávajú všetky prospešné kanabinoidy a ďalšie prírodné látky.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
39.55 EUR
32.96 EUR bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
59-CEBEDE9950
EAN:
8594190021188
Popis CéBéDé ULTRA, 30%, éterický olej, 10 ml

Veľmi potentný celospektrálny CéBéDé olej, ktorý obsahuje aj množstvo ďalších prospešných kanabinoidov a terpénov. BrainMax CéBéDé Ultra je čisto prírodným produktom, u ktorého bola pri výrobe dosiahnutá výnimočná kombinácia kanabinoidov a terpénov pre zosilnenie pozitívnych prínosov na ľudský organizmus.

Vedci po celom svete skúmajú mechanizmus účinku kanabinoidov (CéBéDé). Vďaka mnohoročnému výskumu už existuje mnoho štúdií potvrdzujúcich pozitívne účinky CéBéDé, ktoré sú realizované prostredníctvom pôsobenia na náš endokanabinoidný systém. Endokanabiodný systém je bunková sieť receptorov v našom tele zodpovedná za reguláciu a rovnováhu v našom tele.

ultra2

Bez psychotropného účinku! Berieme z rastlín len to najlepšie!

Pri aromaterapii sa nemusíte báť psychotropného účinku známeho u neslávne najznámejšieho kanabinoidu TéHáCé. Kanabinoidy CéBéDé alebo CéBéGé na telo a psychiku nepôsobia omamne. Počas aromaterapie nepocítite nežiaduce zmeny stavu vedomia a nemusíte sa báť zasadnúť za volant alebo policajné kontroly.

Ako CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky. Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvorí náš endokanabinoidný systém (ES).

infografika endokanabinoidny systém

 

 

 

Terpény

b-Caryophyllene, Limonene, Myrcene, Linalool, a-Pinene, a-Bisabolol

Terpény, čiže vonné silice sú látky vylučované kvetmi konope, ktoré pomáhajú zvýšiť vstrebateľnosť CéBéDé a tým zvyšujú jeho terapeutické účinky. Spolu s CéBéDé teda majú synergický účinok.

 

Základné vlastnosti

 • Organické a vegan ingrediencie.
 • Produkt vyrobený v EÚ.
 • Formulácia kanabinoidov a terapeutických terpénov pre maximálny účinok na telo i myseľ.
 • 3000 mg Full spectrum CéBéDé oleje.
 • Extrahované najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2.
 • Obsahuje aj ďalšie kanabinoidy ako CéBéNCéBéVéCéBéGéflavonoidy a fenoly
 

Balenie10 ml = 250 kvapiek, 1 kvapka = 12 mg CéBéDé.

Upozornenie: Oleje sú určené pre aromaterapiu.

Balenie 10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah tejHáCej je do 0,15%. Zákonný limit pre CéBéDé produkty je 1%. Po aromaterapii je možné bez obmedzenia riadiť motorové vozidlá. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je MCT kokosový olej.
 
Upozornenie: Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné sa aromaterapii vyhnúť. Štúdia z roku 2018 z Americkej akadémie pediatrie varovala ženy, aby sa počas tehotenstva vyhýbali marihuane v dôsledku potenciálnych rizík pre vývoj dieťaťa. Hoci sa štúdia zamerala na psychoaktívnu látku TéHáCé, nie je známe, akým spôsobom ovplyvňuje CéBéDé zdravie plodu, a preto bude lepšie, keď CéBéDé ponecháte na dobu po pôrode. (Presnejšie po ukončení dojčenia).

CéBéDé inhibuje enzým zvaný cytochróm P450 (CYP450), ktorý určité lieky používajú na metabolizáciu. Interferenciou s CYP450 môže CéBéDé buď zvýšiť toxicitu, alebo naopak znížiť účinnosť týchto liekov. Ďalšími liekmi, s ktorými sa dá pri súbežnom užívaní očakávať nezvyčajná reakcia, a   mali by ste aromaterapiu vopred konzultovať s lekárom sú:

 • Lieky proti arytmii ako chinidín.
 • Antikonvulzíva -Tegretol (karbamazepín) a Trileptal (oxkarbazepín).
 • Antimykotiká – Nizoral (ketoconazol) a Vfend (voriconazol).
 • Antipsychotiká – Orap (pimozid).
 • Atypické antidepresíva – Remeron (mirtazapín).
 • Benzodiazepínové sedatíva – Klonopín (clonazepam) a Halcion (triazolam).
 • Imunosupresívne lieky – Sandimmune (cyklosporín).
 • Makrolidové antibiotiká – klaritromycín a telitromycín.
 • Lieky na liečbu migrény – Ergomar (ergotamín).
 • Opioidné lieky proti bolesti – Duragesic (fentanyl) a alfentanil.
 • Lieky na liečbu tuberkulózy na báze rifampínu.
Pokiaľ tieto lieky užívate, neznamená to, že by ste sa museli aromaterapie CéBéDé vzdať. Mnohé z týchto interakcií sú mierne a nevyžadujú úpravu liečby.
Veľakrát iba stačí niekoľkohodinový rozostup od dávky lieku. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Prevoz a prenášanie CéBéDé: Tým, že je olej zo CéBéDé mastný, môže sa stať, že pokiaľ sa fľaštička so CéBéDé neprenáša v krabičke, olej na fľaštičke môže závit uvoľniť a to zapríčiní, že sa závit ľahko otočí a fľaštička môže tiecť. Preto je nutné prenášať CéBéDé vždy v pôvodnej krabičke. Krabička je robená na mieru, takže sa v nej fľaštička sa CéBéDé nepohne a tým pádom neodskrutkuje. Obal prosím recyklujte.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR